1/40
Завітайте до нашої школи

"Школи, як люди, мають свою долю"

     Калуській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №6 судилося бути джерелом передових ідей, інноваційних педагогічних технологій. Вже більше 50 років з усіх куточків України їдуть сюди педагоги, щоб віч-на-віч познайомитися з вчителями – майстрами своєї справи. Впродовж 30 років колектив очолює Світлана Миколаївна Сакала – відомий в області педагог, керівник. Її педагогічна діяльність відзначена премією ім. Костянтини Малицької, вона – лауреат обласної премії ім. Мирослава Стельмаховича. В 2007 році Світлана Миколаївна подолала ще одну сходинку педагогічної слави – стала переможцем Всеукраїнського конкурсу „Сто кращих керівників шкіл України” та конкурсу "Директор ХХІ століття". Сьогодні про школу №6 знають далеко за межами України. Національні переможці українсько-американської програми „Премії за викладання англійської мови та країнознавства США” – Лідія Безрука та Ірина Коваль презентували свої педагогічні здобутки в кращих університетах США. Вчили зарубіжних колег і самі навчалися. Результат не забарився. Учні Іванна Ляхович, Юлія Білоножкіна, Вікторія Коваль стала переможцями ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови та разом з учнем Романом Перваком здобули перемогу в міжнародному конкурсі „FLEX” (Програма обміну майбутніх лідерів) і поїхали на навчання у США. Справжніми майстрами своєї справи є вчителі-методисти Лариса Іванівна Громова, Галина Василівна Андрусів, Ігор Степанович Тисяк, Тетяна Степанівна Мельник педагоги Лідія Ярославівна Погинайко, Ірина Львівна Коваль, Світлана Степанівна Кубарич, Наталія Ярославівна Гальченко, Галина Степанівна Пристаюк. 

Калуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів заснована у 1968 році, на даний час школа відома не тільки в області але й далеко за її межами. Діє на підставі СТАТУТУ

Бренд школи заклад двічі проатестовано "з відзнакою".

Гасло "Школа для дитини, а не дитина для школи".

Місія якісна освіта на рівні державних стандартів, орієнтація процесу навчання та виховання на особистість учня.

Територія обслуговування навчального закладу: Богдана Хмельницького (парна сторона від будинку №30 до кінця вулиці), Литвина, Галечко, Лемківська, Верховинська, Антонича, Гонти, Мостиська, Молодіжна, Стуса (непарна сторона вулиці) (Рішення виконавчого комітету Калуської міської ради від 26.11.2019 року №243 "Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів")

Україна,

77300 м. Калуш, вул. Василя Стуса, 13.

Тел. (03472) 6-64-25;

E-mail: kzosh613@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now